تبلیغات
خبرنامه وب سایت رسمی استاد حسین علیزاده - حضور استاد هوشنگ ظریف و استاد علیزاده در هنرستان موسیقی هنرهای زیبای دختران اصفهان


درباره خبرنامه:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


نویسندگان:


آمار وبلاگ:Admin Logoجستجو در محتوای خبرنامه

حضور استاد هوشنگ ظریف و استاد علیزاده در هنرستان موسیقی هنرهای زیبای دختران اصفهان


به نقل از وب سایت هنرهای زیبای دختران اصفهان :
روز چهارشنبه  سوم آبان ماه 1391 ،استاد هوشنگ ظریف و استاد حسین علیزاده با حضور در هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان ضمن بازدید از هنرستان و کلاس های تمرین موسیقی، در کلاس ارکستر جهانی و ارکستر ایرانی حضور یافتند و از نزدیک اجرای موسیقی هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای دختران را مشاهده نمودند. استاد ظریف و استاد علیزاده همچنین با حضور در جمع هنرجویان و مدرسین موسیقی این هنرستان در خصوص اهمیت رشته موسیقی و جایگاه هنرمندان این رشته صحبت نمودند.
ایشان به جایگاه بانوان ایرانی در موسیقی اشاره نمودند و همچنین یاد آور شدند با توجه به اینکه مسئولیت اداره زندگی در جامعه ما بر عهده بانوان نیست و با توجه به فرهنگ ما در خصوص حضور بانوان در عرصه موسیقی، مسئولیت زیادی بر عهده شما هنرجویان در این رشته گذاشته شده است که می توانید با همت و تلاش خود در رشته موسیقی ، ایران را در تمام جهان مطرح نمائید .
استاد علیزاه امن ترین جا را برای خود ، صحنه بر شمرد و اشاره کردند زمانی که اثری را خلق می نمایند و یا سازی را می نوازند بهترین لذت را می برند که با هیچ لذتی برایشان قابل مقایسه نیست .